Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj

Od 21. 5. 2024

353 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.2.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 269 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 269 m²

Drnovská 43/18, Vyškov - Nosálovice

4 500 000 Kč

4 135 950 Kč

41 360 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 572 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.2.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 976 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 976 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 976 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 976 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 976 m²

Jezérka 452, Vacenovice

3 690 000 Kč

3 500 000 Kč

29 167 Kč/m2

Prodáno 20.2.2025

Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 210 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 210 m²

Na Výsluní 310, Ráječko

5 600 000 Kč

23 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 19.2.2025

Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 1031 m²

Prodaný dům 262 m², pozemek 1031 m²

Bílovská 545, Moravský Žižkov

8 000 000 Kč

30 534 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  dům 164 m², pozemek 733 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 733 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 733 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 733 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 733 m²

Čejč 227, Čejč

11 300 000 Kč

68 902 Kč/m2

Prodáno 6.2.2025

Prodaný  dům 152 m², pozemek 1425 m²Prodaný  dům 152 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 152 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 152 m², pozemek 1425 m²

Prodaný dům 152 m², pozemek 1425 m²

Kašenec 802, Miroslav

3 850 000 Kč

25 329 Kč/m2

Prodáno 5.2.2025

Prodaný  dům 71 m², pozemek 357 m²Prodaný  dům 71 m², pozemek 357 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 357 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 357 m²

Prodaný dům 71 m², pozemek 357 m²

Znojemská 271, Vranov nad Dyjí

1 990 000 Kč

28 028 Kč/m2

Prodáno 4.2.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 199 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 199 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 199 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 199 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 199 m²

Tabule 753/19, Tvrdonice

9 000 000 Kč

56 250 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 3.2.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 2333 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 2333 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 2333 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 2333 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 2333 m²

Stupešice 9, Běhařovice

6 290 000 Kč

5 100 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 24.1.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 723 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 723 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 723 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 723 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 723 m²

Krátká 487, Dolní Dunajovice

8 290 000 Kč

8 200 000 Kč

32 800 Kč/m2

1...222324...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 572 domů