Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj

Od 20. 5. 2024

353 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.1.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 263 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 263 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 263 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 263 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 263 m²

Hrušky 146, Hrušky

3 666 000 Kč

33 327 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 565 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.1.2025

Prodaný  dům 115 m², pozemek 446 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 446 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 446 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 446 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 446 m²

Radějov 321, Radějov

3 490 000 Kč

2 900 000 Kč

25 217 Kč/m2

Prodáno 14.1.2025

Prodaný  dům 163 m², pozemek 654 m²Prodaný  dům 163 m², pozemek 654 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 654 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 654 m²

Prodaný dům 163 m², pozemek 654 m²

Brněnská 354, Modřice

14 560 000 Kč

13 480 000 Kč

82 699 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 13.1.2025

Prodaný  dům 146 m², pozemek 2270 m²Prodaný  dům 146 m², pozemek 2270 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 2270 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 2270 m²

Prodaný dům 146 m², pozemek 2270 m²

Brod nad Dyjí, Brod nad Dyjí

6 300 000 Kč

6 000 000 Kč

41 096 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 13.1.2025

Prodaný  dům 98 m², pozemek 399 m²Prodaný  dům 98 m², pozemek 399 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 399 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 399 m²

Prodaný dům 98 m², pozemek 399 m²

Vysoké Popovice 114, Vysoké Popovice

3 200 000 Kč

32 653 Kč/m2

Prodáno 9.1.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 98 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 98 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 98 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 98 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 98 m²

Zbýšovská 802, Rosice

4 750 000 Kč

47 500 Kč/m2

Prodáno 8.1.2025

Prodaný  dům 151 m², pozemek 388 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 388 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 388 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 388 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 388 m²

U hřiště 627/4, Lanžhot

4 290 000 Kč

28 411 Kč/m2

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²
Prodaný  dům 166 m², pozemek 2167 m²

Prodaný dům 166 m², pozemek 2167 m²

Viničné Šumice 58, Viničné Šumice

6 900 000 Kč

41 566 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to

Prodáno 6.1.2025

Prodaný  dům 160 m², pozemek 850 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 850 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 850 m²

Pustiměřské Prusy 193, Pustiměř

4 995 000 Kč

31 219 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Kotolanová
Realitní kancelář: Reality KLIDEM
Realitní makléř: Irena Kotolanová

Irena Kotolanová

4.7

Realitní kancelář: Reality KLIDEM

Prodáno 6.1.2025

Prodaný  dům 78 m², pozemek 291 m²Prodaný  dům 78 m², pozemek 291 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 291 m²
Prodaný  dům 78 m², pozemek 291 m²

Prodaný dům 78 m², pozemek 291 m²

Za Školou 127, Moravský Žižkov

5 900 000 Kč

75 641 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
1...232425...36

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 565 domů