Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

285 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²
Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²

Prodej domu 111 m², pozemek 228 m²

21. dubna 515, Valtice

7 490 000 Kč

7 200 000 Kč

64 865 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 070 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Sulíkov 26, Sulíkov

3 669 000 Kč

3 149 000 Kč

20 993 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²

Dobronice 65, Tavíkovice

4 100 000 Kč

3 600 000 Kč

25 175 Kč/m2

Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²

Prodej domu 57 m², pozemek 761 m²

Kyjovská, Dolní Bojanovice

4 490 000 Kč

3 990 000 Kč

70 000 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 398 m²Prodej zemědělské usedlosti 398 m²
Prodej zemědělské usedlosti 398 m²
Prodej zemědělské usedlosti 398 m²

Prodej zemědělské usedlosti 398 m²

Rosice u Brna

21 500 000 Kč

19 999 000 Kč

50 249 Kč/m2

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Jiráskova 498, Slavkov u Brna

14 990 000 Kč

14 490 000 Kč

50 664 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 695 m²

Šakvická 455, Zaječí

11 490 000 Kč

52 227 Kč/m2

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²
Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Prodej domu 188 m², pozemek 372 m²

Pravlov 253, Pravlov

10 500 000 Kč

9 990 000 Kč

53 138 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²

U cihelny 626/5, Rousínovec

Neveřejná cena

Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²

Dolní, Dobšice

9 990 000 Kč

8 990 000 Kč

32 455 Kč/m2

1...91011...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 070 domů