Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

283 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²

Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²

Hevlín 64, Hevlín

4 550 000 Kč

4 150 000 Kč

36 726 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 057 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Kostelíček 780/21, Brno - Líšeň

14 900 000 Kč

14 100 000 Kč

76 630 Kč/m2

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

Na Rybníčku 354, Dubňany

3 100 000 Kč

2 950 000 Kč

24 583 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Pustiměř 16, Pustiměř

11 000 000 Kč

10 400 000 Kč

34 667 Kč/m2

Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 1551 m²

Žeravice 53, Žeravice

9 530 000 Kč

9 330 000 Kč

34 556 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 405 m²

Přibice 317, Přibice

6 490 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1025 m²

Slatinka 12, Letovice

6 200 000 Kč

5 849 000 Kč

30 784 Kč/m2

Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²
Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²
Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²

Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²

Velká Michalská, Znojmo

Neveřejná cena

Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²

Hevlín, okres Znojmo

5 990 000 Kč

5 490 000 Kč

50 833 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²

Za Zvoničkou, Suchohrdly

6 990 000 Kč

6 790 000 Kč

37 308 Kč/m2

1...101112...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 057 domů