Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

283 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²

Višňové 176, Višňové

3 990 000 Kč

3 190 000 Kč

12 461 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 061 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 245 m²

Hlavní 555, Dolní Dunajovice

8 490 000 Kč

6 950 000 Kč

37 166 Kč/m2

Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²
Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²

Prodej domu 237 m², pozemek 550 m²

Hybešova, Modřice

16 850 000 Kč

15 500 000 Kč

65 401 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²

Brno, okres Brno-město

19 240 000 Kč

104 565 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²

Hevlín, okres Znojmo

6 490 000 Kč

6 250 000 Kč

85 616 Kč/m2

Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²

Dolní Česká, Znojmo

16 000 000 Kč

37 296 Kč/m2

Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²

Dolní Česká, Znojmo

16 000 000 Kč

37 296 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Hansmannova, Brno

24 900 000 Kč

21 400 000 Kč

140 789 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 241 m²

Perná 304, Perná

7 890 000 Kč

5 990 000 Kč

63 723 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 810 m²

Únanov, okres Znojmo

6 363 000 Kč

5 938 800 Kč

60 600 Kč/m2

1...111213...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 061 domů