Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

283 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 244 m²

Lípová 235, Hlohovec

4 500 000 Kč

37 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 061 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²

Sadová, Jaroslavice

4 990 000 Kč

47 981 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 752 m²

Údolní 24, Přítluky

8 990 000 Kč

68 626 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Dražovice 137, Dražovice

4 100 000 Kč

3 499 999 Kč

25 735 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 114 m²

Kozárov, okres Blansko

1 299 000 Kč

13 968 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1987 m²

Josefov, okres Hodonín

5 990 000 Kč

59 900 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štěpánek
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Martin Štěpánek

Martin Štěpánek

4.6

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 613 m²

Niva 294, Sokolnice

5 190 000 Kč

4 600 000 Kč

63 889 Kč/m2

Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²
Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²

Prodej domu 1000 m², pozemek 946 m²

Sklepní 31, Dolní Věstonice

5 230 000 Kč

5 230 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 569 m²

Dukelské nám. 3/3, Hustopeče

8 990 000 Kč

118 289 Kč/m2

Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²
Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²
Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²

Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²

Stupešice 31, Běhařovice

2 890 000 Kč

50 702 Kč/m2

1...192021...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 061 domů