Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Královéhradecký kraj

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²
Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²

Prodej domu 259 m², pozemek 812 m²

Jiráskova 402, Jaroměř - Pražské Předměstí

9 900 000 Kč

38 224 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 603 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 1389 m²

Blešno, okres Hradec Králové

10 990 000 Kč

93 932 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal
Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²
Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²

Prodej vily 296 m², pozemek 349 m²

Sokolská 29, Červený Kostelec

16 690 000 Kč

56 385 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 1010 m²

Roškopov 35, Stará Paka

2 900 000 Kč

13 182 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 711 m²

Černilov 487, Černilov

8 100 000 Kč

7 990 000 Kč

61 462 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²

Bernartice 176, Bernartice

2 990 000 Kč

13 653 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 5480 m²Prodej domu 400 m², pozemek 5480 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 5480 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 5480 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 5480 m²

Spáleniště 12, Dobruška

10 990 000 Kč

27 475 Kč/m2

Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²
Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²
Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²

Prodej domu 853 m², pozemek 853 m²

Lipiny, Bolehošť

7 490 000 Kč

7 190 000 Kč

8 429 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²

K. V. Raise 122, Hostinné

1 665 000 Kč

11 404 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 210 m²

Kamenečná 377, Kostelec nad Orlicí

1 650 000 Kč

1 490 000 Kč

15 051 Kč/m2

1...567...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 603 domů