Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Královéhradecký kraj

93 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²
Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²

Prodej domu 57 m², pozemek 878 m²

Čermná nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

4 199 000 Kč

73 667 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 603 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²

Prodej domu 342 m², pozemek 481 m²

Jaromírova 66, Jaroměř - Jakubské Předměstí

9 990 000 Kč

29 211 Kč/m2

Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 627 m²

náměstí Jiřího z Poděbrad 157, Hořice

18 000 000 Kč

54 545 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 680 m²

Hořiněves, okres Hradec Králové

5 670 000 Kč

69 146 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 1396 m²

Spravedlnost 778, Chlumec nad Cidlinou IV

5 500 000 Kč

4 900 000 Kč

51 579 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 334 m²

Lískovice 76, Lískovice

5 500 000 Kč

5 190 000 Kč

44 359 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²
Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²

Prodej domu 139 m², pozemek 977 m²

Horní 556, Trutnov - Poříčí

10 340 000 Kč

74 388 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 2023 m²

Mlékosrby 100, Mlékosrby

5 650 000 Kč

4 750 000 Kč

26 389 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli
Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²
Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²
Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²

Prodej zemědělské usedlosti 142 m², pozemek 911 m²

Střevač 12, Střevač

4 550 000 Kč

4 150 000 Kč

29 225 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²

Domoslavická 304, Ostroměř

4 350 000 Kč

33 462 Kč/m2

1...678...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 603 domů