Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

177 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 162 m², pozemek 2286 m²Prodej domu 162 m², pozemek 2286 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2286 m²
Prodej domu 162 m², pozemek 2286 m²

Prodej domu 162 m², pozemek 2286 m²

Smilovice, okres Frýdek-Místek

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 744 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 440 m²

Hlavní, Bolatice

6 800 000 Kč

72 340 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 844 m²

Nábřežní, Kravaře

6 900 000 Kč

34 500 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 5979 m²

Horní Bludovice, okres Karviná

6 350 000 Kč

27 137 Kč/m2

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 651 m²

Vydmuchov, Karviná

5 900 000 Kč

5 750 000 Kč

32 303 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 1000 m²

U Kasperčoka, Havířov

6 300 000 Kč

5 900 000 Kč

23 790 Kč/m2

Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²
Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²

Prodej domu 193 m², pozemek 786 m²

Klímkova 1843/42, Ostrava - Slezská Ostrava

9 950 000 Kč

9 495 000 Kč

49 197 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Bolatická, Kravaře

6 500 000 Kč

27 083 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²
Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²

Prodej zemědělské usedlosti 410 m², pozemek 3700 m²

Holasovice, okres Opava

4 990 000 Kč

12 171 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 399 m²

Dětmarovice 22, Dětmarovice

4 950 000 Kč

8 250 Kč/m2

1...121314...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 744 domů