Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

177 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 260 m²

Bohušov, okres Bruntál

1 200 000 Kč

890 000 Kč

6 357 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 744 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 197 m², pozemek 395 m²Prodej domu 197 m², pozemek 395 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 395 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 395 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 395 m²

Na Kopaninách, Ludgeřovice

Neveřejná cena

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 296 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

13 800 000 Kč

69 000 Kč/m2

Prodej domu 135 m²Prodej domu 135 m²
Prodej domu 135 m²
Prodej domu 135 m²

Prodej domu 135 m²

, Tichá

10 500 000 Kč

77 778 Kč/m2

Realitní makléř: Nikola Georgievová
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Nikola Georgievová

Nikola Georgievová

4.1

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²

Prodej domu 342 m², pozemek 467 m²

Havlíčkova 767, Klimkovice

12 990 000 Kč

10 999 000 Kč

32 161 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková
Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Mgr. Alžběta Večerková

Mgr. Alžběta Večerková

4.9

Realitní kancelář: Mgr. Alžběta Večerková REALITY PRORADOST
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²
Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²

Prodej domu 264 m², pozemek 1339 m²

Požární, Bohumín

5 320 000 Kč

4 990 000 Kč

18 902 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 125 m²

Nábřežní 1078/21, Nový Jičín

9 390 000 Kč

37 560 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²
Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²
Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²

Prodej domu 352 m², pozemek 1649 m²

Lipová, Šenov

5 850 000 Kč

16 619 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 276 m²

Okružní, Kobeřice

3 400 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 666 m²

Svornosti, Město, Havířov

9 490 000 Kč

37 960 Kč/m2

1...131415...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 744 domů