Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

177 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 771 m²

Úvalno, okres Bruntál

1 390 000 Kč

7 722 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 746 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 300 m², pozemek 1197 m²Prodej vily 300 m², pozemek 1197 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 1197 m²
Prodej vily 300 m², pozemek 1197 m²

Prodej vily 300 m², pozemek 1197 m²

Vřesina, okres Ostrava-město

Neveřejná cena

Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 293 m²

Masarykovo nám. 1/1, Nový Jičín

5 990 000 Kč

39 933 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1474 m²

K Hrázi, Bolatice

12 800 000 Kč

51 200 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1000 m²

Dolní, Řepiště

4 300 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 6118 m²

Velké Albrechtice, okres Nový Jičín

12 390 000 Kč

86 042 Kč/m2

Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 736 m²

Chlebičov, okres Opava

9 900 000 Kč

26 053 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 141 m²

Bezručova, Frenštát pod Radhoštěm

4 700 000 Kč

39 167 Kč/m2

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 600 m²

Jabloňová, Rychvald

7 790 000 Kč

83 763 Kč/m2

Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 206 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

Neveřejná cena

1...345...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 746 domů