Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

177 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 760 m²

Novodvorská, Kravaře

6 500 000 Kč

6 350 000 Kč

31 750 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 746 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 2165 m²

Ostravská 666, Petřvald

6 490 000 Kč

5 990 000 Kč

32 378 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 239 m²Prodej domu 239 m²
Prodej domu 239 m²
Prodej domu 239 m²

Prodej domu 239 m²

97, Ženklava

5 990 000 Kč

5 900 000 Kč

24 686 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 734 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

7 890 000 Kč

7 300 000 Kč

63 478 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 270 m², pozemek 624 m²Prodej domu 270 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 624 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 624 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 624 m²

U Vodárny, Karviná

Neveřejná cena

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: Zbigniew Macura - realitní makléř
Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 458 m²

Janov, okres Bruntál

3 290 000 Kč

2 990 000 Kč

16 162 Kč/m2

Realitní makléř: Klaudie Pavlusová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Klaudie Pavlusová

Klaudie Pavlusová

3.8

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Prodej domu 270 m², pozemek 1756 m²Prodej domu 270 m², pozemek 1756 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1756 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 1756 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 1756 m²

Nová, Vratimov, Vratimov

Neveřejná cena

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality
Prodej domu 482 m², pozemek 531 m²Prodej domu 482 m², pozemek 531 m²
Prodej domu 482 m², pozemek 531 m²
Prodej domu 482 m², pozemek 531 m²

Prodej domu 482 m², pozemek 531 m²

U Stodol, Opava - Jaktař

Neveřejná cena

Prodej domu, pozemek 103 m²Prodej domu, pozemek 103 m²
Prodej domu, pozemek 103 m²
Prodej domu, pozemek 103 m²

Prodej domu, pozemek 103 m²

Zámečnická, Příbor, Příbor

5 990 000 Kč

5 800 000 Kč

Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 1371 m²

Vendryně, okres Frýdek-Místek

3 990 000 Kč

29 556 Kč/m2

1234...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 746 domů