Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

177 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²
Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²

Prodej domu 209 m², pozemek 1744 m²

U Jiřinky, Dolní Lutyně

10 400 000 Kč

49 761 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 744 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 1354 m²

Široká Niva 67, Široká Niva

5 900 000 Kč

26 941 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1146 m²

Do Dědiny, Šenov

Neveřejná cena

Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 811 m²

Bystřice, okres Frýdek-Místek

7 900 000 Kč

35 909 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 759 m²

Horní Město, okres Bruntál

3 490 000 Kč

17 450 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1219 m²

Hornosušská, Havířov

6 500 000 Kč

6 200 000 Kč

41 333 Kč/m2

Prodej domu 123 m², pozemek 1816 m²Prodej domu 123 m², pozemek 1816 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1816 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1816 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 1816 m²

Stará Rudná 117, Rudná pod Pradědem

Neveřejná cena

Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²
Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²

Prodej domu 93 m², pozemek 3731 m²

Libhošť 178, Libhošť

8 490 000 Kč

7 490 000 Kč

80 538 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 340 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

8 990 000 Kč

37 149 Kč/m2

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Prodej domu 242 m², pozemek 470 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

9 290 000 Kč

38 388 Kč/m2

1...567...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 744 domů