Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

177 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1075 m²

Český Těšín, okres Karviná

7 499 000 Kč

46 869 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 744 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²
Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²
Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²

Prodej domu 337 m², pozemek 4220 m²

Petrovice u Karviné, okres Karviná

10 990 000 Kč

32 611 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 540 m²

Na Vyhlídce, Studénka

6 499 000 Kč

5 990 000 Kč

37 438 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1800 m²

Topolová 1492, Petřvald

7 600 000 Kč

6 800 000 Kč

37 778 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 10918 m²Prodej domu 200 m², pozemek 10918 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 10918 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 10918 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 10918 m²

Ostravice, okres Frýdek-Místek

6 990 000 Kč

34 950 Kč/m2

Prodej domu 610 m², pozemek 1212 m²Prodej domu 610 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 610 m², pozemek 1212 m²
Prodej domu 610 m², pozemek 1212 m²

Prodej domu 610 m², pozemek 1212 m²

Na Parcelaci, Petřvald

6 500 000 Kč

6 299 000 Kč

10 326 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 403 m²

Alšova, Karviná

5 690 000 Kč

5 390 000 Kč

34 114 Kč/m2

Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 810 m²

Jabloňová, Rychvald

Neveřejná cena

Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 252 m²

Bezručova, Rýmařov

3 900 000 Kč

3 700 000 Kč

21 143 Kč/m2

Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²
Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²
Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²

Prodej domu 447 m², pozemek 1101 m²

Závodní, Zábřeh, Ostrava

14 900 000 Kč

14 500 000 Kč

32 438 Kč/m2

1...678...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 744 domů