Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

177 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 416 m²

Louky 374, Kobeřice

1 350 000 Kč

11 250 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 744 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 174 m², pozemek 389 m²Prodej domu 174 m², pozemek 389 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 389 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 389 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 389 m²

Butovická 863, Studénka - Butovice

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

29 828 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 901 m²

Myslík 7, Palkovice

3 199 000 Kč

2 999 000 Kč

32 956 Kč/m2

Prodej projektu 142 m²Prodej projektu 142 m²
Prodej projektu 142 m²
Prodej projektu 142 m²

Prodej projektu 142 m²

Stará Riviera, Frýdek-Místek

5 300 000 Kč

37 324 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

5 460 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej domu 141 m²Prodej domu 141 m²
Prodej domu 141 m²
Prodej domu 141 m²

Prodej domu 141 m²

Hnojník, Frýdek-Místek

8 590 000 Kč

8 290 000 Kč

58 794 Kč/m2

Prodej domu 350 m²Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²
Prodej domu 350 m²

Prodej domu 350 m²

Klimkovice, Ostrava-město

20 000 000 Kč

19 000 000 Kč

54 286 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 270 m²

Štramberk, okres Nový Jičín

2 990 000 Kč

39 867 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 650 m²

Malá strana 58, Olbramice

5 790 000 Kč

38 600 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²
Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²

Prodej domu 497 m², pozemek 1891 m²

Větřkovice, okres Opava

4 290 000 Kč

8 632 Kč/m2

1...8910...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 744 domů