Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

177 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 610 m²

Opavská 118/5, Bolatice

6 600 000 Kč

5 690 000 Kč

26 343 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 744 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 2326 m²

Rýmařov, okres Bruntál

5 599 000 Kč

4 790 000 Kč

31 933 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 441 m²Prodej domu 126 m², pozemek 441 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 441 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 441 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 441 m²

Fulnek, okres Nový Jičín

Neveřejná cena

Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 484 m²

Mnichov 4, Vrbno pod Pradědem

3 999 000 Kč

3 800 000 Kč

30 894 Kč/m2

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²
Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Prodej vily 310 m², pozemek 535 m²

Bukovanského 1354/15, Ostrava - Slezská Ostrava

16 000 000 Kč

13 900 000 Kč

44 839 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 1677 m²

Průjezdní 1236/14, Horní Suchá

4 875 000 Kč

4 495 000 Kč

25 686 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 459 m²

Dlouhá, Stará Ves

3 600 000 Kč

2 299 000 Kč

10 450 Kč/m2

Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²
Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²
Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²

Prodej domu 268 m², pozemek 1827 m²

Široká Niva, okres Bruntál

9 900 000 Kč

9 700 000 Kč

36 194 Kč/m2

Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 4419 m²

Pražmo, okres Frýdek-Místek

12 750 000 Kč

11 750 000 Kč

59 645 Kč/m2

Prodej domu 42 m², pozemek 2236 m²Prodej domu 42 m², pozemek 2236 m²
Prodej domu 42 m², pozemek 2236 m²
Prodej domu 42 m², pozemek 2236 m²

Prodej domu 42 m², pozemek 2236 m²

Místecká, Paskov

Neveřejná cena

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
1...789...18

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 744 domů