Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj

146 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 691 m²

Žinkovy 60, Žinkovy

2 100 000 Kč

1 990 000 Kč

19 900 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 522 m²

Damíč 18, Soběšice

4 090 000 Kč

3 990 000 Kč

24 036 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 473 m²

U Zastávky 349, Klatovy IV

9 990 000 Kč

9 150 000 Kč

30 500 Kč/m2

Prodej domu 267 m², pozemek 2257 m²Prodej domu 267 m², pozemek 2257 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 2257 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 2257 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 2257 m²

Semošice 52, Horšovský Týn

Neveřejná cena

Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 1866 m²

Železná Ruda, okres Klatovy

12 990 000 Kč

10 499 000 Kč

62 494 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 806 m²

V Podlesí, Chrást

9 695 000 Kč

9 495 000 Kč

115 793 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 571 m²

Volduchy, okres Rokycany

5 600 000 Kč

4 900 000 Kč

39 516 Kč/m2

Prodej domu 75 m²Prodej domu 75 m²
Prodej domu 75 m²
Prodej domu 75 m²

Prodej domu 75 m²

Budovcova 269, Klatovy III

5 300 000 Kč

5 100 000 Kč

68 000 Kč/m2

Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²
Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²

Prodej domu 179 m², pozemek 742 m²

Radnice, okres Rokycany

3 120 000 Kč

2 950 000 Kč

16 480 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 851 m²

Nýřany, okres Plzeň-sever

17 000 000 Kč

13 300 000 Kč

115 652 Kč/m2

1...567...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 domů