Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj

146 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²
Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²
Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²

Prodej vily 170 m², pozemek 117 m²

Odolenov 25, Hrádek

12 249 800 Kč

8 940 000 Kč

52 588 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 465 m²

Poděvousy 54, Poděvousy

3 990 000 Kč

40 303 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 270 m²

Plzeňská, Plzeň

11 900 000 Kč

91 538 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 856 m²

Chodov 85, Chodov

1 790 000 Kč

35 800 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 422 m²

Bukovník 47, Bukovník

1 990 000 Kč

17 456 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 971 m²

Přehýšov 72, Přehýšov

5 300 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 728 m²

Semošice 18, Horšovský Týn

4 250 000 Kč

28 333 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 3807 m²Prodej domu 160 m², pozemek 3807 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 3807 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 3807 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 3807 m²

Volduchy, okres Rokycany

14 990 000 Kč

93 688 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²
Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²

Prodej domu 123 m², pozemek 1678 m²

Šlovice 184, Dobřany

13 500 000 Kč

109 756 Kč/m2

Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²

Prodej domu 165 m², pozemek 950 m²

Skořice 111, Skořice

3 490 000 Kč

21 152 Kč/m2

1...678...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 domů