Domy na prodej v kraji Plzeňský kraj

146 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 874 m²

Pavlíkov 46, Třemešné

3 990 000 Kč

56 197 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Dosoudilová
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jana Dosoudilová

Jana Dosoudilová

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²

Nad Řekou 505/16, Plzeň 1 - Bolevec

7 890 000 Kč

87 667 Kč/m2

Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²

Výsluní ev. č. 2814, Plzeň 3 - Doudlevce

8 500 000 Kč

110 390 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 806 m²

Dobřany, okres Plzeň-jih

9 490 000 Kč

71 894 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²
Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²

Prodej zemědělské usedlosti 130 m², pozemek 1385 m²

Úlice, okres Plzeň-sever

5 800 000 Kč

44 615 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 583 m²

Palackého 265, Nýrsko

Neveřejná cena

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²

Prodej domu 64 m², pozemek 1621 m²

Pražská, Kožlany

2 890 000 Kč

45 156 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 1048 m²

Dnešice, okres Plzeň-jih

9 450 000 Kč

64 726 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 1001 m²

Všepadly 51, Všepadly

2 390 000 Kč

25 158 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 788 m²

Maškova 370, Klatovy IV

14 000 000 Kč

46 667 Kč/m2

1...789...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 692 domů