Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Olomoucký kraj

278 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 396 m²

Rýmařovská 500/3, Šternberk

6 290 000 Kč

28 462 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 829 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1580 m²Prodej stavebního pozemku 1580 m²
Prodej stavebního pozemku 1580 m²
Prodej stavebního pozemku 1580 m²

Prodej stavebního pozemku 1580 m²

Hlušovice, okres Olomouc

Neveřejná cena

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

Tylova 1460/32, Prostějov

3 190 000 Kč

96 667 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Pionýrská 991/22, Olomouc - Nová Ulice

4 100 000 Kč

3 990 000 Kč

88 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 757 m²

Třeština, okres Šumperk

5 990 000 Kč

33 278 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Skupova 574/15, Olomouc - Nové Sady

4 399 000 Kč

4 299 000 Kč

99 977 Kč/m2

Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²
Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²

Prodej domu 370 m², pozemek 1595 m²

Brodek u Konice, okres Prostějov

2 678 000 Kč

7 238 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Na Loučkách, Přerov

4 500 000 Kč

60 000 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²
Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²

Prodej domu 378 m², pozemek 498 m²

U Hradiska 123/21, Olomouc - Klášterní Hradisko

26 605 000 Kč

70 384 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²

Prodej vily 140 m², pozemek 575 m²

Slavíčkova 5/7, Šumperk

10 800 000 Kč

77 143 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
1...171819...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 829 nemovitostí