Domy na prodej v kraji Jihomoravský kraj

283 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 270 m², pozemek 615 m²Prodej domu 270 m², pozemek 615 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 615 m²
Prodej domu 270 m², pozemek 615 m²

Prodej domu 270 m², pozemek 615 m²

Šakvická, Strachotín

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 062 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²

Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²

Podmyče, okres Znojmo

4 000 000 Kč

2 625 000 Kč

10 294 Kč/m2

Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Hlavní, Šakvice

3 300 000 Kč

16 500 Kč/m2

Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²

Medlovice 135, Medlovice

13 999 900 Kč

11 900 000 Kč

51 965 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 252 m²

Moravská Nová Ves, okres Břeclav

3 350 000 Kč

2 890 000 Kč

26 273 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 600 m²

Nenkovice 1, Nenkovice

7 890 000 Kč

83 936 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 237 m²Prodej domu 150 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 237 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 237 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 237 m²

Vyškov, okres Vyškov

Neveřejná cena

Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 443 m²

Poštovní 247, Přítluky

6 690 000 Kč

6 500 000 Kč

30 952 Kč/m2

Prodej domu 267 m²Prodej domu 267 m²
Prodej domu 267 m²
Prodej domu 267 m²

Prodej domu 267 m²

Hlavní 121, Hlohovec

7 900 000 Kč

29 588 Kč/m2

Prodej vily 307 m², pozemek 1221 m²Prodej vily 307 m², pozemek 1221 m²
Prodej vily 307 m², pozemek 1221 m²
Prodej vily 307 m², pozemek 1221 m²

Prodej vily 307 m², pozemek 1221 m²

Zadní Hamry, Vranov nad Dyjí

Neveřejná cena

1...121314...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 062 domů