Domy na prodej v kraji Liberecký kraj

80 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 935 m²

Janov ev. č. 120, Nový Bor

11 790 000 Kč

10 999 000 Kč

39 282 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 497 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²

Horní Branná 367, Horní Branná

8 800 000 Kč

29 333 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1202 m²

Jindřichovice pod Smrkem 258, Jindřichovice pod Smrkem

4 290 000 Kč

39 000 Kč/m2

Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²
Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²

Prodej domu 239 m², pozemek 311 m²

Nový Svět 547, Harrachov

17 000 000 Kč

71 130 Kč/m2

Prodej domu 342 m², pozemek 510 m²Prodej domu 342 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 342 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 342 m², pozemek 510 m²

Benecko 109, Benecko

Neveřejná cena

Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²

Prodej domu 430 m², pozemek 5199 m²

Josefinino údolí, Liberec

49 600 000 Kč

115 349 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²
Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²
Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²

Prodej zemědělské usedlosti 389 m², pozemek 4007 m²

Polevsko, okres Česká Lípa

9 990 000 Kč

25 681 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 128 m², pozemek 518 m²Prodej domu 128 m², pozemek 518 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 518 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 518 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 518 m²

Proseč pod Ještědem, okres Liberec

15 000 000 Kč

117 188 Kč/m2

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Rakousy, okres Semily

4 890 000 Kč

9 174 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 321 m²

náměstí 105, Kravaře

2 700 000 Kč

13 500 Kč/m2

1...5678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 497 domů