Domy na prodej v kraji Liberecký kraj

80 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 430 m², pozemek 1859 m²Prodej domu 430 m², pozemek 1859 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 1859 m²
Prodej domu 430 m², pozemek 1859 m²

Prodej domu 430 m², pozemek 1859 m²

Dolní Světlá 2, Mařenice

Neveřejná cena

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 497 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 160 m²Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²
Prodej domu 160 m²

Prodej domu 160 m²

Lesní, Stráž pod Ralskem

3 850 000 Kč

24 063 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šmat
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Pavel Šmat

Pavel Šmat

4.4

Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 248 m², pozemek 257 m²

Žitavská, Cvikov

4 190 000 Kč

3 690 000 Kč

14 879 Kč/m2

Realitní makléř: Maxim Sedláček
Realitní kancelář: S&L a partners
Realitní makléř: Maxim Sedláček

Maxim Sedláček

4.8

Realitní kancelář: S&L a partners
Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²
Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²

Prodej domu 129 m², pozemek 849 m²

Mikovcova, Sloup v Čechách

7 950 000 Kč

61 628 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1172 m²

Libušina 225/8, Liberec XIII-Nové Pavlovice

18 848 000 Kč

75 392 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 206 m², pozemek 958 m²Prodej domu 206 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 958 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 958 m²

Švermova 850, Turnov

14 900 000 Kč

72 330 Kč/m2

Prodej domu 155 m², pozemek 102 m²Prodej domu 155 m², pozemek 102 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 102 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 102 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 102 m²

Dolní Rokytnice, Rokytnice nad Jizerou

5 950 000 Kč

5 450 000 Kč

35 161 Kč/m2

Prodej domu 280 m², pozemek 1017 m²Prodej domu 280 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 1017 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 1017 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 1017 m²

Zákupy, okres Česká Lípa

7 499 900 Kč

26 785 Kč/m2

Prodej domu 272 m², pozemek 976 m²Prodej domu 272 m², pozemek 976 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 976 m²
Prodej domu 272 m², pozemek 976 m²

Prodej domu 272 m², pozemek 976 m²

Staroměstská 74, Jablonné v Podještědí

9 820 000 Kč

8 900 000 Kč

32 721 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 250 m²Prodej domu 210 m², pozemek 250 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 250 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 250 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 250 m²

Vysocká, Semily

6 300 000 Kč

5 990 000 Kč

28 524 Kč/m2

1...678

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 497 domů