Domy na prodej v kraji Liberecký kraj

80 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 859 m²

Dětřichova 495/5, Liberec XV-Starý Harcov

12 500 000 Kč

69 444 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 497 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²
Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²

Prodej domu 329 m², pozemek 687 m²

Mařenice 11, Mařenice

12 790 000 Kč

12 399 000 Kč

37 687 Kč/m2

Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²
Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²

Prodej domu 280 m², pozemek 876 m²

Šumná 451, Liberec XXV-Vesec

12 900 000 Kč

11 400 000 Kč

40 714 Kč/m2

Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²

Prodej domu 243 m², pozemek 1270 m²

Fučíkova 236, Raspenava

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

27 531 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 2086 m²

Jablonec nad Jizerou 806, Jablonec nad Jizerou

2 750 000 Kč

2 475 000 Kč

48 529 Kč/m2

Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²
Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²

Prodej domu 690 m², pozemek 611 m²

Klášterní, Hejnice

9 750 000 Kč

9 499 000 Kč

13 767 Kč/m2

Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 587 m²

Hoření Paseky 15, Světlá pod Ještědem

9 450 000 Kč

8 850 000 Kč

45 619 Kč/m2

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²
Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Prodej domu 452 m², pozemek 5700 m²

Benecko, okres Semily

2 950 000 Kč

2 790 000 Kč

6 173 Kč/m2

Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²

Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²

Peřimov 156, Peřimov

11 990 000 Kč

10 990 000 Kč

97 257 Kč/m2

Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²
Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²

Prodej domu 361 m², pozemek 1335 m²

Dětřichov 227, Dětřichov

9 490 000 Kč

8 450 000 Kč

23 407 Kč/m2

1234...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 497 domů