Domy na prodej v kraji Liberecký kraj

80 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²
Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²

Prodej domu 243 m², pozemek 888 m²

Arnoltice 107, Bulovka

6 790 000 Kč

5 990 000 Kč

24 650 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 497 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 666 m²

Zeyerova 374/15, Liberec I-Staré Město

12 000 000 Kč

6 100 000 Kč

38 125 Kč/m2

Prodej domu 267 m², pozemek 1440 m²Prodej domu 267 m², pozemek 1440 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 1440 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 1440 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 1440 m²

Michovka 18, Koberovy

Neveřejná cena

Prodej projektu 431 m², pozemek 1207 m²Prodej projektu 431 m², pozemek 1207 m²
Prodej projektu 431 m², pozemek 1207 m²
Prodej projektu 431 m², pozemek 1207 m²

Prodej projektu 431 m², pozemek 1207 m²

Ondříčkova 911/10, Liberec I-Staré Město

Neveřejná cena

Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 2362 m²

Komenského, Sloup v Čechách, Sloup v Čechách

16 350 000 Kč

112 759 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 696 m²

Janovice v Podještědí 7, Janovice v Podještědí

5 499 000 Kč

49 991 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 493 m²

Partyzánská, Česká Lípa

5 700 000 Kč

35 625 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²

Prodej domu 263 m², pozemek 38000 m²

Újezd 32, Jestřebí

18 500 000 Kč

70 342 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šťastný
Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Realitní makléř: Jiří Šťastný

Jiří Šťastný

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY HAPPY REAL
Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 592 m²

Markova 1404/12, Liberec XIV-Ruprechtice

14 500 000 Kč

126 087 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 1497 m²

Dubnice, okres Česká Lípa

8 550 000 Kč

142 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
1...345...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 497 domů